O FIRMIE

PROFES jest firmą specjalizują się w wykonywaniu więźb oraz ich pokryć. Jesteśmy w stanie wykonać każdy dach , zachowując najwyższe standardy jakości, terminowość oraz rozsądną cenę.

Aby zapewnić najwyższy poziom usług firma PROFES wciąż inwestuje w nowoczesne technologie, sprzęt oraz maszyny. Dysponujemy własnym w pełni wyposażonym warsztatem blacharskim i ciesielskim, samochodami samo wyładowczymi , rusztowaniami oraz własnym dźwigiem i podnośnikiem koszowym .

Firma istnieje od 1998 roku. Od tego czasu sprostaliśmy wymaganiom kilkuset klientów świadcząc dla nich usługi na najwyższym poziomie. Każda świadczona przez firmę usługa objęta jest pięcioletnią gwarancją.

TECHNOLOGIA KTÓRĄ DYSPONUJEMY

Posiadamy możliwość przygotowania całej więźby na warsztacie , która po przewiezieniu na budowę może być zmontowana w krótkim czasie.

Technologia ta jest bardzo przydatna przy remontach starych domów, gdzie konieczność odsłonięcia poddasza i narażenia go na niekorzystne warunki pogodowe ograniczona jest do minimum .

Technologia ta sprawdza się również na budowach gdzie nie miejsca na składowanie, a tym bardziej wycinanie więźby, lub gdy inwestorowi zależy na krótkim czasie realizacji.

Wizualizacja więźby w 3D daje również możliwość dopracowania jej w najdrobniejszym szczególe, poprawienie błędów projektantów i murarzy , a dodatkowo daje możliwość uzgodnienia z klientem , szczególnie w przypadków dachów struganych, sposobu wykonania wszelkich zdobień i zakończeń na krokwiach , płatwiach itp.

Zestawienie drewna które przygotowujemy do tartaku posiada 5-10 cm naddatki na poszczególnych elementach, co do minimum ogranicza ilość odpadków, a oszczędność tak zestawionego drewna może dać w przypadku skomplikowanych lub dużych dachów oszczędności 0,5-1,5 m3 drewna.

PORADY DLA INWESTORA

Dzisiejszy rynek jest nasycony firmami budowlanymi, niestety niewielki ich procent to firmy solidne i znające się na tym co robią. Ze stratą dla inwestora wielu z tych „specjalistów” nie tylko nie umie należycie wykonać tej pracy, ale nawet nie wie jak prace te powinny być solidnie i poprawnie wykonane. Wielu z tych fachowców stało się „mistrzami” w swej dziedzinie po podpatrzeniu jak to robią inni ( nie koniecznie też fachowcy), lub po przejściu prowizorycznych kursów, które w żadnym stopniu nie przekazują wiedzy i doświadczenia jakie jest potrzebne do solidnego wykonania danej pracy !

Dekarstwo i ciesielstwo są dziedzinami w których należy się wykazać dużą wiedzą, dokładnością, solidnością oraz wyczuciem smaku i estetyki. Każdy dach, a co za tym idzie inwestora należy traktować indywidualnie , aby sprostać jego oczekiwaniom .

 

Szanowny inwestorze, dach jest uwieńczeniem Twojej inwestycji niestety źle wykonany jest bardzo często ciężko poprawić i ciągnie to za sobą poważne koszty, więc nie eksperymentuj i postaw na prawdziwych fachowców .

 

NIE UDAJEMY SPECJALISTÓW,
NIE OPOWIADAMY O JAKOŚCI,
MY JAKOŚĆ PREZENTUJEMY!!!