Cennik - porady

Szanowny kliencie , cena dachu uzależniona jest od wielu czynników, takich jak np.: rodzaj pokrycia, rodzaj więźby, rodzaj podbitki, ilości okien i kominów a także od stopnia skomplikowania dachu. Dlatego aby wycenić dach konieczny jest przynajmniej jego projekt i kilka ustaleń z klientem co do powyższych zagadnień. Abstrakcją jest podawanie przez wielu wykonawców ceny od metra, nie zapoznających się nawet z projektem. Efektem takich wycen są problemy przy późniejszej realizacji , mianowicie "droga na skróty" jaką obiera wykonawca , "oszczędność" na ilości elementów więźby jaki i jakości jej wykonania nie rzetelne pokrycie i obróbki .W ostateczności również może zaistnieć konieczność dopłaty za wiele koniecznych prac bo rzekoma cena od metra tego nie uwzględniała. Nie da się zrobić nic tanio , solidnie i szybko, jakość i fachowość oraz czas konieczny do wykonania danej pracy musi mieć swoją cenę . Więc zamiast oszczędzać na zapłacie za usługę warto zastanowić się nad tym ile można by zaoszczędzić na zmarnowanym i źle zestawionym materiale na dach.

Dobre i fachowe zestawienie materiałów , możliwość oddania nie zużytego , upusty na te materiały które posiada wykonawca, a przede wszystkim zamówienie materiałów sprawdzonych dobrej jakości może dać bardzo dużą oszczędność i realną gwarancję jakości.
Szanowny kliencie firma PROFES daje właśnie taką możliwość.

Poniższe zdjęcia tylko w niewielkim stopniu przedstawiają jak klienci otrzymują tą "szybkość, taniość i solidność".

Wizualizacja pokazuje tylko w nie wielkim stopniu jak wykonawca stwierdził że jest mądrzejszy od projektanta i wyliczeń statycznych , przy okazji zaoszczędzając sobie sporo pracy (był tańszy), natomiast drewno które zostało nie wykorzystane stało się problemem klienta.